• Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Auto width resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color
 • green color

Serwis Informacyjny o Lesku

Dołącz do nas!

ZAKŁAD OPTYCZNY SANOK PDF Drukuj Email

OFERTA;

   Okulary nosi trzydzieści procent naszej populacji na całym świecie. Wizyta u okulisty może poprawić nasz wzrok , który jest jednym z głównych narzędzi rozpoznawczych zmysłów człowieka. Zakup odpowiednich okularów korekcyjnych wiąże się z doborem soczewek i oprawek , natomiast działanie to stanowi indywidualną decyzje każdego klienta. W procesie tym niezbędna jest fachowa pomoc. Optyk musi znać nasze oczekiwania i potrzeby tzn. ile spędzamy czasu np. podczas nauki lub pracy oraz jaki rodzaj aktywności życiowej uprawiamy. Do codziennych kompetencji naszego zakładu należy profesjonalna pomoc przy badaniu  wzroku oraz pomoc przy doborze  właściwych szkieł i oprawek.

   Okulary przeciwsłoneczne dają nam ochronę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Nie prawidłowo dobrane okulary mogą doprowadzić do uszkodzenia naszego zdrowia tj. wzroku. Wybór okularów przeciwsłonecznych to również kwestia estetycznego wyglądu dlatego wybierając okulary w naszym zakładzie mają Państwo gwarancję, że będzie to sprzęt najwyższej jakości, a jednocześnie dany zestaw optyczny będzie dobrany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.
    Soczewki kontaktowe są produktem , który wypiera z rynku tradycyjne okulary. Firma oferuje Państwu szeroki wybór wszelkiego rodzaju asortyment soczewek kontaktowych. Posiadamy soczewki kontaktowe większości firm. Do wyboru białe i kolorowe, sferyczne i  toryczne 1-dniowe , 2-tygodniowe , miesięczne , 3-miesięczne , roczne.
  
W ofercie firmy  znajdą Państwo;
 • Soczewki okularowe
 • Oprawy korekcyjne
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Soczewki kontaktowe
 • Inne akcesoria
 • Badania wzroku

    Jednym z najistotniejszych punktów wizyty w zakładzie optycznym jest dopasowanie ramek. Oczywiście ten punkt będzie zwracać naszą największą uwagę oraz znacznie wpłynie na wizerunek naszej twarzy. W naszym zakładzie znajdą Państwo profesjonalnie dobrane ramki nowoczesne, jak i klasyczne, ramki męskie, damskie, młodzieżowe oraz kolorowe ramki dla dzieci.
  W naszym zakładzie posiadamy szeroki wybór dodatków do omawianego asortymentu optycznego. Są to płyny czyszczące przeciw parowaniu, ściereczki do okularów, łańcuszki na okulary, płyny do anty-refleksu, etui na okulary, pojemniki na soczewki, mydełka do szkieł kontaktowych, płyny do soczewek kontaktowych do twardych i miękkich, nakładki polaryzacyjne na okulary, lupy i pomoce dla osób niedowidzących, nakładki polaryzacyjne na okulary.
   
  Zapewniamy gwarancję oraz indywidualną pomoc przy doborze asortymentu w naszym zakładzie.

REALIZUJEMY RECEPTY NFZ


GALERIA ZDJĘĆ ZAKŁADU OPTYCZNEGO;

 

PLACÓWKI;

ZAKŁAD OPTYCZNY  nr.  1.    

PIOTR PACZKOWSKI

1. ul. Traugutta 9             tel.13 46 49 077

 38-500 Sanok

Godziny otwarcia ;

Pn.-Pt. 10.00-18.00

Sob. 10.00-13.30

        

 

 

    ZAKŁAD OPTYCZNY  nr.  2.    

PIOTR PACZKOWSKI

                                                    2. ul. Lipińskiego 10         tel. 533 112 100                                                  

38-500 Sanok

Godziny otwarcia ;

Pn.-Pt. 8.30-15.00

Sob. Nieczynne


 

 

LOKALIZACJA , MAPA Z DOJAZDEM

 


  

Słowa kluczowe;

zakład optyczny Lesko,  zakład optyczny Sanok,  zakład optyczny Ustrzyki, okulary Lesko,  okulary Sanok, okulary Ustrzyki, okulary przeciwsłoneczne Sanok, okulary przeciwsłoneczne Ustrzyki, okulary przeciwsłoneczne Lesko, zakład optyczny Brzozów, okulary Brzozów, okulary przeciwsłoneczne Brzozów, oprawki RayBan Brzozów, oprawy RayBan Brzozów

 
 
Archiwalna Wypowiedź Starosty
Marek Pańko   
Agrobieszczady 2013r. Zapraszamy na nasz kanał < kliknij tutaj >

      

GRE Nieruchomości


Powierzchnia: 3737.0

Grunty - Lesko

Powierzchnia: 1532.0

Odwiedziło nas


Wyszukiwarka Pracy

Szukaj ofert pracy
praca.gratka.pl